eesti
english
Kontakt | Kirjastamine | Teenused | KKK | Meedia | OA | Andmebaasid | Liikmelisus | Ajalugu
Otsing
Laiendatud otsing
  Ostukorv
Ajakirjad
Sarjad
SOODNE
Ajalugu ja arheoloogia
Arstiteadus
Esseistika
Etnoloogia ja folkloristika
Filosoofia
Ilukirjandus
Keele- ja kirjandusteadus
Keeleõpe
Kehakultuur
Kultuuriuuringud
Kunstiteadus
Loodusteadused
Majandus
Matemaatika
Meedia
Psühholoogia
Politoloogia
Pedagoogika
Semiootika
Teatri- ja filmiteadus
Sotsioloogia
Teoloogia ja religiooniuuringud
Õigusteadus
Tartu Ülikoolis kaitstud doktoriväitekirjad
E-raamatud


Kirjastamine

Tartu Ülikooli Kirjastus on Eesti suurim akadeemiline kirjastus. Me kirjastame raamatuid, raamatuseeriaid, teadusajakirju ja kõrgkoolide õppevahendeid väga paljudest erialavaldkondadest. Ehkki meie põhilised autorid on Tartu Ülikooli õppejõud ja teadlased, teeme koostööd ka Eesti teiste kõrgkoolide ja teadusasutustega. Samuti oleme avatud kirjastamispakkumistele väljastpoolt Eestit.

Tartu Ülikooli Kirjastuse kaubamärgi all ilmuvad alates 2012. aasta kevadest ainult akadeemilise kirjastamise kriteeriumitele vastavad väljaanded, mis on positiivselt läbinud eelretsenseerimise. Kõiki käsikirju retsenseerib vähemalt kaks retsensenti. Raamatusarjadese esitatud käsikirjade retsenseerimise korraldab vastava sarja toimetaja. Kõikidel sarjadel on rahvusvahelised kolleegiumid, mille liikmed võivad samuti olla retsensentideks. Sarjaväliste monograafiate puhul korraldab eelretsenseerimise kirjastuse peatoimetaja koostöös Tartu Ülikooli kirjastamiskolleegiumiga.

Kirjastus korraldab käsikirjade eelretsenseerimise, sisulise toimetamise, tõlketööd, keelekorrektuuri, küljendamise ja kujunduse, kokkuleppel tellija või autoriga maksame honorare ja korraldame raamatute müüki. Konsulteerime Teid kõikvõimalikes kirjastamisalastes küsimustes ja anname nõu, kuidas käsikirjast head raamatut saada.

Lisaks akadeemiliste väljaannete kirjastamisele pakume erinevaid teenuseid (keeletoimetamine, kujundamine, trükkimine jm).

Teie päringud ja pakkumised on alati oodatud aadressil  tyk@ut.ee.

Nõuded käsikirjadele


Info ja teenindus
Müügitingimused
Privaatsuspoliitika
NB! Oluline info